Zespoły, grupy i kółka zainteresowań

W ośrodku kultury działają zespoły i koła zainteresowań umiejscowione w grafiku planu tygodniowego i tak:

Zespołem działającym przy Gminnym Ośrodku Kultury jest Zespół Śpiewaczy „Złota Jesień”. Liczy on ok. 18 osób seniorów. Prezentowany repertuar to w większości własne teksty do znanych, popularnych i ludowych melodii. Ich występy zarejestrowane są na płytach audio i video. Ten zespół prezentujemy w kontaktach seniorskich i na różnych przeglądach piosenki seniorów. M.in. na Gali Piosenki Seniorów w Środzie Wlkp.

Zajęcia warcabowo – szachowe i tenisa stołowego w każde piątkowe popołudnie. W ramach zajęć prowadzone są turnieje, które cieszą się dużą popularnością w okresie ferii zimowych i wakacji letnich. W tym czasie uczestnicy korzystają z tenisa stołowego i stołu piłkarskiego oraz warcab i szachów.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się popołudniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży w rytmie Hip hop. Młodzież zaawansowana w tych tańcach utworzyła grupę TIP TOP. Zainteresowanie jest bardzo duże, utworzone zostały 2 grupy wiekowe. Zajęcia są dla dzieci i młodzieży są bezpłatne i prowadzi je instruktor ze Środy Wlkp. Uruchomiliśmy także bezpłatne zajęcia taneczne tańca towarzyskiego dla dzieci. Podobnie jak na zajęcia w rytmie hip hopu tak i na te zajęciach dzieci i młodzież chętnie uczęszczają.

Kontynuujemy także w tym roku zajęcia fitness z Zumby dla dorosłych. Raz w tygodniu w godzinach wieczornych. Zajęcia te cieszą się bardzo dużą popularnością i wprowadziliśmy ponadto dodatkowe zajęcia fitnes turbo spalania.

Cały już czas działa w naszym ośrodku druzyna harcerska Szare Szeregi. oraz Zuch "Nadwarciańskie boćki". Zbiórki odbywają popołudniami w poniedziałki i wtorki.

Dla dzieci dodatkowo wprowadziliśmy zajęcia taneczne pt.: "Skakanda.dance" w każdy wtorek, a dla dorosłych pragnących wyciszenia zajęcia stretchingu

Zajęcia z języka niemieckiego odbywają się w godz. popołudniowych w każdy poniedziałek w dwóch grupach zaawansowania. Uczestnikami tych zajęć językowych są dzieci ze szkoły podstawowej klas I - VI, chętne do pogłębiania swej wiedzy w tym kierunku. Poznają nie tylko język, ale i informacje społeczno-kulturalne o naszych zachodnich sąsiadach i państwach niemieckojęzycznych.

Szczegóły o zespołach i grupach w osobnych zakładkach.

Plan zajęć popołudniowych w aktualnościach.

ZAŁĄCZNIKI:

Regulamin uczestnika zajęć w GOK-u

Utworzono dnia 07.03.2017, 19:53

Oświadczenie dla uczestników pełnoletnich.

Utworzono dnia 03.03.2017, 10:13

Oświadczenie dla uczestników niepełnoletnich.

Utworzono dnia 03.03.2017, 10:13

PILNE INFORMACJE

UWAGA ! ZMIANA W PLANIE TYGODNIOWYM

• Zajecia taneczne HIP HOP  w każdą środę od godz. 16.00 do 17.00.
  • Zajęcia taneczne SALSATION zawieszone.
  • Zumba w poniedziałki od 17.00 do 18.00
  • TURBO w czwartki w lutym od 18.20

Nasz kanał filmowy

Zobacz RELACJE FILMOWE z imprez:

najnowsze:

reportaż z Dnia Kobiet PZERiI 2024

KONCERT Artes Ensemble z okazji Dnia Kobiet 2024

Tak wyglądały Ferie w GOK-u 2024

Otwarcie Filii BPG w Chociczy 2024

⇒ Fotoreportaż z Balu Sylwestrowego 2023

Przedstawienie Jasełkowe 2023 SP Boguszyn na Spotkaniu Opłatkowym OPS

⇒ Festiwal Piosenki 2023

Fotoreportaż z 50-lecia 2023

i dużo innych

SUBSKRYBUJ nasz kanał a będziesz na bieżąco informowany o nowych filmach.