Gminny Ośrodek Kultury

Nowe Miasto nad Wartą

ul. Poznańska 8a, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU ZAPYTANIA OFERTOWEGO listopad 2021

Od 26 października br. do 12 listopada br. można było złożyć ofertę na realizację zamówienia obejmującego

„Odnowienie ścian i sufitów w korytarzach i toaletach wraz z remontem zaplecza sanitarno-magazynowego” Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście nad Wartą polegającego na:

1. Malowanie ścian i sufitów korytarzy i toalet o powierzchni ok. 220m2, nie będzie wymagane całościowe gipsowanie, tylko wyprawki i uzupełnienia.
  2. Remont zaplecza sanitarno-magazynowego polegać będzie na położeniu płytek podłogowych w ilości 40 m2, płytek ściennych w ilości 9m2, wymianie 4 szt. drzwi z ościeżnicami w tym o szer. 80cm 3 szt. i 90cm 1 szt. oraz wymalowanie ścian i sufitów o powierzchni ok. 150m2. Ściany będą wymagać uzupełnień i wyprawek oraz usunąć trzeba będzie stare płytki ze ścian o powierzchni 11m2 i podłogi 4 m2. Drzwi 1 szt. 90cm normalne pełne na zamek patentowy, 1 szt. 80cm łazienkowe u góry z mleczną szybką, 2 szt. 80cm tylko u góry z mleczną szybka i na zamek patentowy.

W wyniku przeprowadzonego w formie zapytania ofertowego postępowania z zachowaniem zasady konkurencyjności Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście nad Wartą (Zamawiający) informuje, wybrana została oferta złożona przez:

„TOMAR” Zakłada Usługowo-Remontowy Tomasz Heleniak

ul. Sosnowa 21

63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Wartość brutto oferty: 19.800,00zł.

W trakcie postępowania wpłynęły terminowo 4 oferty. Wybrana oferta spełnia wymagania Zamawiającego i jest najkorzystniejsza cenowo.

Dyr. GOK

Utworzono dnia: 15.11.2021