Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej - głosowanie

Utworzono dnia 02.12.2020

Od jutra zgodnie z regulaminem będzie można głosować na uczestników naszego festiwalu. Zgłoszeń otrzymaliśmy 20. 

Wszyskie nadesłane piosenki będą zamieszczone jutro tj. 3.12.2020r. od godz. 8.00 na naszym kanale filmowym YouTube https://www.youtube.com/channel/UCxvG4E9u4OXMB-gvCa-ExCQ/videos 

oto lista uczestników festiwalu:

GRUPA I  - (kl. 1-4)                                                                                   

  1. Aleksandra Kaczmarek        Szyba                             

  2. Amelia Przywarty                 Be standing                     

  3. Antoni Gołębiak                   Alleluja                                  

  4. Dorota Kasprzak                  Czarodzieje                     

  5. Emilia Połczyńska                Wierna, odważna i prawa    

  6. Julia Półtorak                       Góry do góry                    

  7. Karolina Dropek                   Moja fantazja                   

  8. Kornelia Baranowska           Laleczka z saskiej porcelany

  9. Maja Stanisławiak                Co to jest niepodległość      

  10. Natalia Wojcieszak               Lustro                             

  11. Oliwia Andraszak                 W deszczowym rytmie       

  12. Patrycja Grytka                    Tęcza                             

  13. Vanessa Gwizdek                Bohater                           

  14. Wiktor Augustyniak              Kaczka Dziwaczka            

  15. Wojciech Piasecki                Kaczka Dziwaczka            

  16. Zuzanna Szymendera          Kropelka złotych marzeń  

  17. Maja Kołodziejek                 Jest takie miejsce               

 

GRUPA II - (kl. 5-8) 

      18. Agata Stanisławiak               Afera                         

      19. Magdalena Grzegorz            Ta sama chwila                 

      20. Weronika Grzegorz               Wybacz                         

 

Przypomninamy zasady głosowania i punktacji:

Dobór repertuaru, poprawność wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny to główne  kryteria oceniania.

            Ocena jurry:

  • Powołane zostanie jurry w składzie 3 osoby.
  • Każdy członek jurry oceni uczestnika w skali 1 do 6.
  • Wykonawca będzie mógł otrzymać maksymalnie 18 pkt.

            Ocena publiczności:

  • W dniach 3-6 grudnia (tylko w tych dniach!) będzie możliwość głosowania poprzez wysłanie emaila na biuro@goknowemiasto.pl  W temacie emaila dopisek Głosowanie
  • Głosować będzie mógł każdy tylko raz w emailu podając:

Grupa I – imię i nazwisko najlepszego (wg głosyjącego) wykonawcy 

Grupa II - imię i nazwisko najlepszego (wg głosującego) wykonawcy 

W podpisie podajemy swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu. Tylko takie zgłoszenia będą brane pod uwagę. (zastrzegamy sobie prawo sprawdzenia wiarygodności głosującego)

  • Nadesłane głosy (1 głos 1 punkt) 7 grudnia zostaną sprawdzone i podliczone wg. schematu: punkty jurry + ilość głosów nadesłanych da sumę głosów na poszczególnych wykonawców. 
  • Uczestnicy najwyżej ocenieni punktowo otrzymają odpowiednio:

Grand Prix XXIV GFPD  - największa ilość punktów

W każdej grupie miejsce od 1 do 3 - z największymi ilościami punktów.

  • Dla Laureatów przewidziane są nagrody i wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 7 grudnia do godz. 15.00 na stronie internetowej goknowemiasto.pl

Decyzja w tym roku będzie zależeć od Państwa głosów!

POWODZENIA !!!

Ważne informacje

Zajęcia ze stretchingu

zapraszamy w każdą środę

GOK zrealizował projekt:

Zajęcia z robotyki będą kontynuowane od września.

Zobacz RELACJE FILMOWE z imprez:

najnowsze:

⇒ Gminny Dzień Dziecka 2022

i dużo innych

SUBSKRYBUJ nasz kanał a będziesz na bieżąco informowany o nowych filmach.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny